• Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Gbic Modül
Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Gbic Modül

Burada gösterilen seçenekler, doğrudan ürün fiyatına göre hesaplanmıştır. Kargo vb. diğer masraflara göre taksit seçeneklerinin en son hali Sepet-Ödeme adımında gösterilecektir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Gbic Modül

  • Markalar Aruba
  • Ürün Kodu: 2ENTWSWIAKSHP4858D
  • Stok Durumu: Stok Sorunuz
  • $79,74

  • Vergiler Hariç: $67,58

Etiketler: Aruba

Öne Çıkanlar

XPrinter Fiş Yazıcı XP-Q800 (Seri-USB-Eth)

XPrinter Fiş Yazıcı XP-Q800 (Seri-USB-Eth)

XPrinter Fiş Yazıcı XP-Q800 (Seri-USB-Eth)Teknik ÖzelliklerBağlantı Şekli Seri Port (RS232)Bağlantı ..

$100,32 Vergiler Hariç: $85,02