• Aruba J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF Gbic Modül
Aruba J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF Gbic Modül Garantili, Faturalı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Aruba J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF Gbic Modül

  • Markalar Aruba
  • Ürün Kodu: 2ENTWSWIAKSHP4859D
  • Stok Durumu: Stokta var
  • $154,03

  • Vergiler Hariç: $130,53

0 yorum / Yorum Yap


Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Siberoloji sorumlu tutulamaz. Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır. Sizi tereddüte düşüren bir konu var ise sipariş vermeden önce teyit almanızı öneriyoruz.

Etiketler: Aruba