• TP-LINK T1600G-28PS 24 PORT PoE SWITCH



Ürün Açıklaması TP-LINK T1600G-28PS 24 PORT 10/100/1000Mbps PoE SWITCH (4 SFP SLOTLU)
Marka Tp-Link
TipiSabit Portlu
Modül DesteğiVar
Yönetilme DurumuYönetilebilir
TürüLayer 2, SMB
Port sayısı24
Yoğunluklu Port tipi10/100/1000Mbps
Ek özelliklerPoE
Uplink Port Tipi4 Combo SFP
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Arabirim 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Sayısı 3
Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
Güç Tüketimi Maximum (PoE on): 216W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 36W (220V/50Hz)
PoE+ Portları (RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 24 Ports
Power Supply: 180W
Boyutlar ( W X D X H ) 17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
PERFORMANS
Bandwidth/Backplane 48Gbps
Paket Yönlendirme Hızı 35.7Mpps
MAC Adres Tablosu 8K
Jumbo Frame 10240 Bytes
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Özellikleri IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-Med
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Erişim Kontrol Listesi L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports
Time Range Based
Güvenlik SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Yönetim Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Filtering
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği Switch
Power Cord
Quick Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™, Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Ortam Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Burada gösterilen seçenekler, doğrudan ürün fiyatına göre hesaplanmıştır. Kargo vb. diğer masraflara göre taksit seçeneklerinin en son hali Sepet-Ödeme adımında gösterilecektir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

TP-LINK T1600G-28PS 24 PORT PoE SWITCH

  • Markalar TpLink
  • Ürün Kodu: 210115506
  • Stok Durumu: 8
  • $339,70

  • Vergiler Hariç: $287,88

Etiketler: TpLink

Öne Çıkanlar

NEWLAND N5000 Data Term.3G+Wifi+2D+GPS+Android

NEWLAND N5000 Data Term.3G+Wifi+2D+GPS+Android

Karekod Okuyucu:   VARİşletim Sistemi:   ANDROIDEkran Büyüklüğü:   5,0 inçKamera: &nb..

$367,29 Vergiler Hariç: $311,26

19.5 DELL P2018H LED 5 MS MONITOR VGA DP HDMI

19.5 DELL P2018H LED 5 MS MONITOR VGA DP HDMI

Ürün Açıklaması 19.5 DELL P2018H LED 5 MS MONITOR VGA DP HDMI Ekran Boyutu..

$161,08 Vergiler Hariç: $136,51

WD Purple 3.5 SATA III 6Gb/s 8TB 128MB 7/24 Guvenlık WD82PURZ

WD Purple 3.5 SATA III 6Gb/s 8TB 128MB 7/24 Guvenlık WD82PURZ

Ürün Açıklaması WD Purple 3.5 SATA III 6Gb/s 8TB 128MB 7/24 Guvenlık WD82PURZ ..

$296,82 Vergiler Hariç: $251,54

NEWLAND HR3290-CS 2D (Kare) Okuyucu Kablosuz

NEWLAND HR3290-CS 2D (Kare) Okuyucu Kablosuz

Bağlantı Tipi:   WIRELESSMenzil:   50 METRECradle:   VARKarekod Okuma:   VARHafı..

$255,20 Vergiler Hariç: $216,27

Yeni Ürünler

DELL NETWORKING DNN1524P N1524P POE+ 24x1GbE 4x10GbE SFP+

DELL NETWORKING DNN1524P N1524P POE+ 24x1GbE 4x10GbE SFP+

Tipi Sabit PortluYönetilme Durumu YönetilebilirTürü Layer 3Port sayısı 24Yoğunluklu Port tipi 1GbpsE..

$1.032,38 Vergiler Hariç: $874,90

MS PROJECT PROFESSIONAL 2019 TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS H30-05756

MS PROJECT PROFESSIONAL 2019 TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS H30-05756

Paket Türü Elektronik YazılımTürü Ofis yazılımıDil Türkçe/İngilizceKullanıcı Sayısı 1MAC/WIN Win ÖNE..

$1.143,36 Vergiler Hariç: $968,95

MS PROJECT STANDARD 2019 TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS 076-05785

MS PROJECT STANDARD 2019 TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS 076-05785

Paket Türü Elektronik YazılımTürü Ofis yazılımıDil Türkçe/İngilizceKullanıcı Sayısı 1MAC/WIN Win ÖNE..

$681,37 Vergiler Hariç: $577,43

MS VISIO PROFESSIONAL 2019 TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS D87-07425

MS VISIO PROFESSIONAL 2019 TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS D87-07425

Paket Türü Elektronik YazılımTürü Ofis yazılımıDil Türkçe/İngilizceKullanıcı Sayısı 1MAC/WIN Win ÖNE..

$647,57 Vergiler Hariç: $548,79

MS OFFICE 2019 PROFESSIONAL TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS 269-17072

MS OFFICE 2019 PROFESSIONAL TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS 269-17072

Paket Türü Elektronik YazılımTürü Ofis yazılımıDil Türkçeİçeriği Word, Excel, PowerPoint, OneNote, O..

$479,40 Vergiler Hariç: $406,27

MS VISIO STANDARD 2019 TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS D86-05822

MS VISIO STANDARD 2019 TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS D86-05822

Paket Türü Elektronik YazılımTürü Ofis yazılımıDil Türkçe/İngilizceKullanıcı Sayısı 1MAC/WIN Win ÖNE..

$336,50 Vergiler Hariç: $285,17

MS OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS T5D-03184

MS OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS T5D-03184

Paket Türü Elektronik YazılımTürü Ofis yazılımıDil Türkçe/İngilizceKullanıcı Sayısı 1 ÖNEMLİ BİLGİLE..

$308,16 Vergiler Hariç: $261,15

MS WINDOWS 10 PRO 32/64BIT TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS FQC-09131

MS WINDOWS 10 PRO 32/64BIT TURKCE-INGILIZCE ELEKTRONIK LISANS FQC-09131

Paket Türü Elektronik YazılımTürü İşletim SistemiDil Türkçe/İngilizceKullanıcı Sayısı 1MAC/WIN Win Ö..

$259,02 Vergiler Hariç: $219,51

Ücretsiz Kargo